Makiažo kursai

Makiažo kursai: registracija telefonu 860146510

Kaip atskleisti tai, kas gražiausia? Kaip paslėpti veido trūkumus ir paryškinti privalumus? Iš tiesų, tai – nelengva užduotis. Būtent todėl makiažo kūrimas neretai yra vadinamas menu. Į kiekvieną atliktą darbą rekomenduojamą žvelgti iš toli – juk būtent taip žvelgiama į meno kūrinius.

Tačiau makiažo kūrimas – ne vien tik meniniai sprendimai, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio – tai ir skirtingų technikų, tendencijų išmanymas; gebėjimas parinkti tinkamiausius grožio produktus ir t.t. Dar daugiau, kosmetikos gamintojai kiekvienas metais pristato šimtus naujovių, tad tik tam tikrą žinių bei patirties arsenalą sukaupęs meistras gali nepasiklysti pasirinkimų erdvėse.

Būtinos ir tokios asmeninės savybės, kaip įžvalgumas – tik tokiu gebėsite sukurti konkrečiai dailiosios lyties atstovei tinkantį makiažą. Taip pat būtinas ir kūrybingumas – tik jis įkvėps naujoms idėjoms bei mintims ir užtikrins, kad kiekvieną kartą rasite kuo nustebinti savo klientes. Tačiau, kur surasti atsakymus į visus rūpimus klausimus? Kur ir kaip pritaikyti turimas bei kaupti patirtį? Kaip lavinti šiam darbui reikalingas asmenines savybes?

Patikimu pasirinkimu siekiant įminti visas grožio pasaulio subtilybes taps Eliza studijų centro organizuojami makiažo kursai. Jų metu ne tik susipažinsite su teorija, bet ir kaupsite patirtį, formuosite darbo įgūdžius, o taip pat atskleisite savo kūrybinį potencialą.

Ir nors garsioji C. Chanel kadaise sakė, jog rūpinimasis savimi turi prasidėti nuo širdies, antraip jokia kosmetika nepadės, nepamirškime nepriekaištingai atlikto makiažo galios – ji daugiau nei magiška.

Tad išmokite kurti stebuklus kartu su mūsų ELIZA mokymo centru.

PLATAUS PROFILIO KOSMETIKO – VIZAŽISTO SPECIALYBĖ

*mokslus finansuoja Užimtumo tarnyba.