Manikiūro kursai

Manikiūro kursai: registracija telefonu 860146510

Rankų ir kojų modulis 410120005 ( iš Kosmetiko modulinės programos T43101202) – trukmė 7 savaitės: 850 Eur.
Po kursų baigimo išduodamas švietimo ministerijos pažymėjimas su kompetencijomis.

Jei rankos – vizitinė kortelė, tai nagai – svarbiausia jos puošmena. Tvarkingi bei prižiūrėti nagai yra būtinas kasdienis akcentas, tuo tarpu šventinis ar išskirtinis manikiūras gali tapti svarbiausia įvaizdžio detale.

Vis dėlto, ne paslaptis ir tai, kad norint atlikti net ir kasdienį manikiūrą, yra būtina išmanyti daugybę įvairių elementų – pradedant atlikimo technika ir užbaigiant koloristiniais sprendimais.

Norite įminti bet kurios rūšies manikiūro paslaptis? Norite išmokti klasikinį, aparatinį ir kitus manikiūro būdus? Atlikti rankų masažą? Arba suprasti, kuo klasikinis manikiūras skiriasi nuo SPA manikiūro? Norite išmokti atlikti rankų masažą? Sužinokite tai ir dar daugiau, pasirinkdami manikiūrininkės ( -o) specialybę grožio studijų centre Eliza. Mokymų metu ne tik turėsite galimybę mokyti teorinių žinių, bet ir jas pritaikyti praktiškai, o taip pat – formuoti pirminius darbinius įgūdžius.

Manikiūro kursai – tai kur kas daugiau nei vien tik teorinių žinių gavimas ar jų įtvirtinimas, tai – galimybė įgyvendinti kūrybinius sumanymus, mėgautis spalvų įvairove, kurti gožį bei dalintis juo su kitais.

Tad išmokite kurti stebuklus kartu su mūsų ELIZA mokymo centro specialistais.

PLATAUS PROFILIO MANIKIŪRININKO SPECIALYBĖ

*mokslus finansuoja Užimtumo tarnyba.