Misija – organizuoti ir vykdyti kokybišką grožio specialistų mokymą, bei suteikti galimybę profesiniam tobulėjimui.

Vizija – mes nuolat keičiamės, ieškome naujausių mokymo metodų, greitai reaguojame į grožio industrijos naujoves ir diegiame mokymo procese.


Apie mus

Mūsų tikslai:

  • užtikrinti kokybišką ir profesionalų mokymo procesą;
  • praktiniuose užsiėmimuose analizuoti naujas idėjas, naujas technikas ir naujus poreikius – viską, kas besąlygiškai reikalinga siekiant sėkmės;
  • ugdyti psichologiškai savimi pasitikintį, turintį mokslinį požiūrį į žmogaus kūną, profesionalą;
  • ugdyti būsimųjų specialistų gebėjimą konkuruoti ir sėkmingai įsitvirtinti profesinėje veikloje;
  • stebint rinkos pokyčius ir poreikius, nuolat organizuoti profesinius tobulinimosi kursus.

 

 

Istorija

Profesinio mokymo veiklą UAB „Eliza“pradėjo 1991 metais. Buvo įkurti grožio salonų darbuotojų mokymo kursai. Mokymai buvo vykdomi pagal individualią mokyklos programą, suderintą su Švietimo ir mokslo ministerija.
Mokymo centras „Eliza“ įkurtas 1993 metais. Tai pirmoji privati profesinio rengimo mokykla, ruošianti grožio specialistus, kuriai buvo suteikta Švietimo ir mokslo ministerijos licencija.
Visų specialybių moksleiviai ruošiami pagal Švietimo ir mokslo ministerijos patvirtintas mokymo programas. Moksleiviams, išlaikius kvalifikacinį egzaminą, išduodami Švietimo ir mokslo ministerijos patvirtinti kvalifikaciniai pažymėjimai, suteikiantys teisę ir galimybę dirbti grožio salonuose ir pradėti individualią veiklą Lietuvoje ir kitose Europos valstybėse.
Per 18 metų paruoštas didelis burys specialistų – plataus profilio kirpėjų, manikiūrininkų, pedikiūrininkų, kosmetikų – vizažistų, kurie sėkmingai kuria grožį ne tik geriausiuose Lietuvos grožio salonuose, bet ir kitose Europos valstybėse.
Mūsų moksleiviai aktyviai dalyvauja grožio specialistų konkursuose ir sėkmingai skina pergales.