Kirpėjų kursai

Kirpėjų kursai: norėdami užsiregistruoti į kursus, galite atvykti į ELIZA mokymo centrą arba parašykite mums kontaktų formoje.

Dar Antikos išminčiai teigė, kad plaukai – pati gražiausia bei svarbiausia moters puošmena. Ir iš tiesų – nuginčyti šį faktą būtų labai sunku, tačiau ne paslaptis ir tai, kad moterį puošia tik tinkamai parinkta, nuolat puoselėjama šukuosena. Plaukams būtinas profesionalų prisilietimas, tinkamai parinkti ir įgyvendinti sprendimai. Tik reikiamas žinias bei įgūdžius turintis specialistas kiekvieną dailiosios lyties atstovę gali paversti deive.

Plaukų priežiūros menas – vienas sudėtingiausių, nes apima daug įvairių akcentų: ne tik skirtingų modelių kirpimus, bet spalvų parinkimą, dažymą, naudojant įvairias technikas, šukuosenų kūrimą. Taip pat ne ką mažiau svarbi ir profesinė etika, naujausių tendencijų išmanymas, gebėjimas įsiklausyti į klientės ( – o) poreikius bei pageidavimu. Prireikia ir tam tikrų asmeninių savybių, pavyzdžiui, įžvalgumo arba kūrybingumo. Taigi, kaip matyti, norint tapti puikiai savo darbą išmanančiu profesionalu, tenka susidurti su daugybe įvairių iššūkių. Tačiau, kur gauti reikiamų žinių? Kur išmokti įvairių technikų? Kaip lavinti šiam darbui reikalingas asmenines savybes?

Neieškokite atsakymų į šiuos klausimus ilgai – verčiau jau dabar ženkite pirmuosius žingsnius savo svajonės įgyvendinimo link – pasirinkite grožio studijų centro Eliza organizuojamus mokymus plataus profilio kirpėjos (- o) kvalifikacijai įgyti. Jūsų laukia teoriniai bei praktiniai užsiėmimai, kurių metu sužinosite visą svarbią informaciją bei turėsite galimybę ją pritaikyti praktiškai. Aprūpiname visomis mokymams reikalingo priemonėmis bei medžiagomis.
Garsusis O. Vaildas kadaise sakė, kad grožis – stebuklų stebuklas.

Mokymo programa siekiama veiksmingai ir greitai plėtoti profesiją. Kursų metu galėsite išmokti ne tik pagrindinius įgūdžius, bet ir visiškai atskleisti savo meninį skonį, išmokti naujų metodų ir išplėsti pagrindines žinias.

Tad išmokite kurti stebuklus kartu su mūsų ELIZA mokymo centru.

PLATAUS PROFILIO KIRPĖJO SPECIALYBĖ