Kosmetologijos kursai

Kosmetologijos kursai: norėdami užsiregistruoti į kursus, galite atvykti į ELIZA mokymo centrą arba parašykite mums kontaktų formoje.

Ko gero, ne kartą girdėjote posakį apie tai, kad grožis turi būti puoselėjamas nuolat, be to, šiam tikslui gali būti pasitelkiamos įvairios procedūros bei priemonės. Vis dėlto, jų įvairovė yra tokia didelė, kad tinkamiausius sprendimus gali priimti tik žmogus, turintis tinkamų teorinių žinių bei išmokęs jas sėkmingai pritaikyti praktikoje. Dar daugiau – grožiui puoselėti skirti sprendimai ne tik sudaro didelę įvairovę, bet ir kasmet yra papildomi šimtais naujų pasirinkimų.

Kosmetologijos kursai, kuriuos organizuoja studijų centras Eliza, atvers vartus į subtilų ir elegantišką nepakartojamo grožio pasaulį. 22 savaičių trukmės mokymuose ne tik sužinosite visą reikalingą informaciją (mokysitės veido tipologijos, korekcijos, modeliavimo bei kitų paslapčių). Taip pat ir taikysite įgytas žinias praktiškai, turėsite galimybę formuoti pirminius darbo įgūdžius. Suprasite, kokia yra kosmetinių procedūrų paskirtis, įvairovė, o taip pat praturtinsite jau turimą žinių bagažą verslo bei ekonomikos pagrindais, kurie bus vertingi svajojančioms apie nuosavą verslą.

Dažnai sakoma, kad grožis yra kur kas daugiau nei vien tiktai.  Kką galime pamatyti akimis, tačiau tuo pat metu visi sutinka, kad grožis, tai – ką būtina puoselėti kasdien. Įminkite visas jo puoselėjimo paslaptis katu su grožio studijų centru Eliza.

Tad išmokite kurti stebuklus kartu su mūsų ELIZA mokymo centru.

PLATAUS PROFILIO KOSMETIKO – VIZAŽISTO SPECIALYBĖ