Ultragarsinio veido valymo mokymai

Giluminis ultragarsinis veido valymas ( odos valymas ultragarsu) – saugus ir veiksmingas odos valymas, tinkantis bet kokio tipo odai.

Veido valymo procedūra “Pilingas ultragarsu” –tai neinvazinė, neskausminga, gaivi ir atjauninanti procedūra, efektyvi, esant padidėjusiam odos riebumui, pavargusiai odai. Puikiai tinka ir labai jautriai odai. Metodas gali būti taikomas atskirai arba derinant su kitomis grožio procedūromis

Ultragarsinio veido valymo paskirtis – greitai ir lengvai pašalinti “negyvų” odos ląstelių sluoksnį, riebalų perteklių ir odą dengiančias toksiškas medžiagas. Ši procedūra puikiai pašalina odos nešvarumus, po jos oda tampa švari, skaisti, lygi, jaučiasi maloni šiluma.

Veido odos valymo pracedūra “Ultragarsinis pilingas” -tai vienas moderniausių ir efektyviausių veido valymo metodų, kuris taikomas šiuolaikinėje kosmetologijoje ir skirtas odos valymui bei atjauninimui. Pilingas ultragarsu pakeičia eilę kosmetikos procedūrų: garinimą, šveitimą, mechaninį pilingą, liftingavimo procedūras.

Ultragarsinis veido valymas tinka ir labai jautriai, dirgliai odai, ir puikus srpendimas esant riebiai ar mišriai odai su išsiplėtusiomis poromis, komedoniniais kamštukais, storai ir gublėtai odai. Taip pat taikoma ir odai su amžiniais pakitimais.Tai kartu ir puikus būdas, padedantis tolinti senėjimo procesus odoje.

Ultragarsinio veido valymas padeda:
Detoksikuoti ir pagerinti limfos drenažą, sumažinti patinimus. Pagerinti mikrocirkuliaciją odoje, Pagerinti veikiamos srities raumenų tonusą, Paskatinti kolageno ir elastino gamybą, padidinti odos elastingumą, sumažinti strijasSumažinti spuogų formavimąsį, sunormalizuoti riebalinių liaukų veiklą
Sumažinti raukšles
Pastangrinti, paskaistinti odą ir pagerinti jos atspalvį
Paspartinti kraujo ir limfos apytaką
Padidinti kosmetinių medžiagų įsisavinimą

Mokymu trukmė: 5 ak valandos
Mokymu eiga: Demakiažas, brinkinimas, valymas, darsonvalio panaudojimo galimybės, alginatinė kaukė.

Kaina: 135 Eur

 

KITI KURSAI

NAUJIENA!

Veido valymo mokymai

Mechaninis valymas + deimantinės mikrodermabrazijos veido valymas + ultragarsinis veido valymas + rugštinis veido valymas.

Plačiau >>

NAUJIENA! 

Mezoterapija su mezopenu

Kviečiame į mezoterapijos mokymus su mezopeno aparatu.

Plačiau >>