SEMINARAI

Organizuojami manikiūro specialistų kvalifikacijos kėlimo kursai:

Trukmė: 1 mėnuo. 1 lygis pradedantiesiems. 2 lygis meistrams su patirtimi. 3 lygis pro Master. 4 lygis treneriu paruošimas.

NAUJIENA! BBS blakstienų priauginimo kursai

Klasikinio blakstienų priauginimo kursai + „Volume“ technikos pradedantiesiems kursai (3-jų d.). Plačiau >>

Cukraus depiliacijos seminaras

Kaina: 95€ Baigus kursus išduodamas sertifikatas.

Plaukų pynimo seminaras

Seminare bus pristatomos įvairios kasų pynimo technikos, kurias seminaro dalyviai išbandys patys ant manekeno arba savo modelių galvų. Seminaro dalyviams bus išduodami sertifikatai. Seminaro programa: 10.00 val. – 14.00 val. Pirmoji dalis 14.00 val. – 14.30 val. Pertrauka 14.30 val. – 18.30 val. Antroji dalis Kaina: 75€

Kvalifikacijos tobulinimosi kursai

Koloristika 2 dalys: Blond. Mokiniai išmoks ir sužinos kas vyksta plauke šviesinimo metu, kaip padaryt gražią blondinę. Kaip žaisti su atspalviais. Formulių kūrimas, spalvos korekcija. Po šitų mokymų nebeliks baimės bei klausimų su blond spalvomis, mokiniai jausis tikrais savo srities specialistais. Brunetės, Varinės , Raudonos spalvos. Mokiniai išmoks ir sužinos kas vyksta plauke šviesinimo metu, kaip padaryti gražias spalvas. Kaip žaisti su atspalviais bei spalvomis. Formulių kūrimas, spalvos korekcija. Po šitų mokymų nebeliks baimės bei klausimų su ryškiomis spalvomis, mokiniai jausis tikrais savo srities specialistais. Koloristikos mokymai vyksta 3 dienas nuo 10:00h iki 17:00h: 1 diena teorinės žinios, 2 diena praktinės užduotys. Į mokslo kainą įeina visa profesionali Icon kosmetika bei priemonės, ilgiausių plaukų manekeno galva Kaina: 250€ Kirpimai: Vyriški kirpimai ir jų paslaptys. Žingsnis po žingsnio išmoksime tobulai atlikti vyriškus kirpimus nuo pat pirmo žingsnio iki formavimo. Išmoksime suprasti galvos formas ir kaip tiksliai su jomis dirbi, kokios dažniausiai daromos klaidos. 3 dienų mokymai Teorinė ir praktinės dalys Į mokslo kainą įeina visa profesionali Icon kosmetika bei priemonės, ilgiausių plaukų manekeno galva Kaina: 250€ Moteriški trumpi kirpimai. Žingsnis po žingsnio išmoksime tobulai atlikti moteriškus trumpus kirpimus nuo pat pirmo žingsnio iki formavimo. Išmoksime suprasti galvos formas ir kaip tiksliai su jomis dirbi, kokios dažniausiai daromos klaidos. Moteriški ilgi kirpimai. Žingsnis po žingsnio išmoksime tobulai atlikti moteriškus ilgus kirpimus nuo pat pirmo žingsnio iki formavimo. Išmoksime suprasti galvos formas ir kaip tiksliai su jomis dirbi, kokios dažniausiai daromos klaidos. Mokymai vyksta 3 dienas nuo 10:00h iki 17:00h mokymai vyks mišriai. Į mokslo kainą įeina visa profesionali Icon kosmetika bei priemonės, ilgiausių plaukų manekeno galva Kaina: 250€ Mūsų viena iš pagrindinių bendradarbiavimo sąlygų – mokykla turi dirbti pagal ICON sistemą ir naudoti visus ICON produktus. Mes aprūpinsime mokyklą priemonėmis, tokiom kaip peniuarai, prijuostės, vienkartiniai peniuarai. Kirpėjams padėsime įsigyti už patrauklią kainą įrankius. Padėsime patobulinti mokymo zoną ir padaryti ją patrauklesne. Nes ICON, tai prabangos brend‘as ir mes turime vesti mokymus aukščiausiame lygyje. 2 kartus į metus mūsų mokytojai siunčiami į Ispanija kvalifikacijos pakėlimui, atveža naujas kirpimų kolekcijas bei šukuosenų formavimo tendencijas.

Kirpėjų kvalifikacijos kėlimo kursų seminarų tvarkaraščiai:

Koloristika. Technikų seminaras 2016 10 17 dieną 10-18 val. Moteriški kirpimai-teorinė dalis 2016 10 31 dieną 10-18 val. Moteriški kirpimai praktinė dalis 2016 11 05 diena 10-18 val. IKON Enzymotherapy 2016 11 07 diena 10-16 val. Koloristikos kvalifikacijos kėlimo kursai 2016 11 19-21 dienomis 10-18 val. Kirpimų kvalifikacijos kėlimo kursai 2016 12 10-12 dienomis.